Tweet (6.x-2.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: None
vi: Không có

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Image
vi: Ảnh

en: Format
vi: Định dạng

en: Method
vi: Phương thức
