Tweet (6.x-2.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Image
be: Малюнак

en: Format
be: Фармат

en: Method
be: Метад
