Tweet (6.x-2.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Image
eu: Irudia

en: Format
eu: Formatua

en: Method
eu: Metodoa
