Tweet (6.x-2.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: None
lv: Nav

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Image
lv: Attēls

en: Format
lv: Formāts

en: Method
lv: Veids
