Tweet (6.x-2.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: None
mr: काहीच नाही

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Format
mr: रचना

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Method
mr: पद्धत(Method)
