Tweet Button (6.x-1.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Language
be: Мова

en: Weight
be: Вага

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: URL
be: Спасылка

en: Node Types
be: Тыпы матар'ялаў

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Japanese
be: Японская

en: German
be: Нямецкая
