Tweet Button (6.x-1.2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Japanese
hy: Ճապոներեն

en: German
hy: Գերմաներեն
