Tweet Button (6.x-1.2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Language
te: భాష

en: Weight
te: భారం

en: Preview
te: మునుజూపు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Japanese
te: జపనీస్

en: German
te: జర్మన్
