Tweet Button (6.x-1.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Weight
ur: وزن

en: URL
ur: یو آر ایل

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Japanese
ur: جاپانی

en: German
ur: جرمن
