Tweet Button (6.x-1.3) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: Japanese
ml: ജപ്പാനീസ്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍
