Tweet Button (6.x-1.3) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Weight
my: အစဉ်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Spanish
my: စပိန်

en: Japanese
my: ဂျပန်

en: German
my: ဂျာမာန်
