Tweet Button (6.x-1.3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Weight
nn: Vekt

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Japanese
nn: Japansk

en: German
nn: Tysk
