Tweet Button (6.x-1.3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Weight
pt: Peso

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Node Types
pt: Tipos de nó

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Spanish
pt: Castelhano

en: Japanese
pt: Japonês

en: German
pt: Alemão
