TweetMeme (6.x-1.3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Images
am: ምስሎች

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Header
am: ራስጌ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Location
am: ቦታ
