TweetMeme (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Images
ar: الصور

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Category
ar: التصنيف

en: All
ar: الكل

en: Header
ar: الترويسة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Location
ar: الموضع

en: Normal
ar: طبيعي

en: Width
ar: العرض

en: Media
ar: ميديا

en: Domain
ar: النطاق

en: Filter by
ar: تصفية

en: Style
ar: نمط

en: Compact
ar: المدمج
