TweetMeme (6.x-1.3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Category
az: Kateqoriya

en: All
az: Hammısı

en: Header
az: Başlıq

en: Location
az: Məkan

en: Width
az: Eni

en: Domain
az: Domen

en: Filter by
az: Filtirləyin

en: Style
az: Stil

en: Compact
az: Kompakt
