TweetMeme (6.x-1.3) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Category
ca: Categoria

en: All
ca: Tot

en: Header
ca: Capçalera

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: Full view
ca: Vista completa

en: Width
ca: Amplada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Domain
ca: Domini

en: Filter by
ca: Filtra per

en: Style
ca: Estil

en: News
ca: Notícies

en: Compact
ca: Compacta
