TweetMeme (6.x-1.3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Images
eo: Bildoj

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Category
eo: Kategorio

en: All
eo: Ĉiuj

en: Header
eo: Kaplinio

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Location
eo: Loko

en: Videos
eo: Filmetoj
