TweetMeme (6.x-1.3) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Category
gl: Categoría

en: All
gl: Todo

en: Header
gl: Encabezado

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Width
gl: Ancho

en: Media
gl: Medios

en: Domain
gl: Dominio

en: Filter by
gl: Filtrar por

en: Style
gl: Estilo

en: Videos
gl: Vídeos

en: Compact
gl: Compacto
