TweetMeme (6.x-1.3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Images
hy: Նկարներ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Width
hy: Լայնություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Domain
hy: Դոմեյն
