TweetMeme (6.x-1.3) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Images
it: Immagini

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Category
it: Categoria

en: Number of items
it: Numero di elementi

en: All
it: Tutti

en: Header
it: Intestazione

en: Filter
it: Filtra

en: Location
it: Posizione

en: Normal
it: Normale

en: Width
it: Larghezza

en: Domain
it: Dominio

en: Filter by
it: Filtra per

en: Channel
it: Canale

en: Teasers
it: Anteprime

en: Style
it: Stile

en: Videos
it: Video

en: Compact
it: Compatto
