TweetMeme (6.x-1.3) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Images
km: រូបភាព

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Category
km: ប្រភេទ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Filter
km: តម្រង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Width
km: ទទឹង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Domain
km: ដែន
