TweetMeme (6.x-1.3) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: News
kn: ಸಮಾಚಾರ

en: Videos
kn: ವೀಡಿಯೋಗಳು

en: Compact
kn: ಸಾಂದ್ರ(_Compact)
