TweetMeme (6.x-1.3) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Category
ku: پۆل

en: All
ku: هەموو

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: Width
ku: پانی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Domain
ku: دۆمەین
