TweetMeme (6.x-1.3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: All
pa: ਸਭ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
