TweetMeme (6.x-1.3) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Images
pt: Imagens

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Category
pt: Categoria

en: Number of items
pt: Número de itens

en: All
pt: Tudo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Filter
pt: Filtrar

en: Location
pt: Localização

en: Full view
pt: Ver tudo

en: Width
pt: Largura

en: Media
pt: Mídia

en: Domain
pt: Domínio

en: Filter by
pt: Filtrar por

en: Channel
pt: Canal

en: Teasers
pt: Chamadas

en: Display Options
pt: Opções de visualização

en: Style
pt: Estilo

en: News
pt: Notícias

en: Border Color
pt: Cor da Borda

en: Border Width
pt: Largura da Borda

en: Videos
pt: Vídeos

en: Compact
pt: Compacto

en: administer tweetmeme
pt: administrar tweetmeme

en: access tweetmeme
pt: acessar tweetmeme

en: Filter Option
pt: Opções de Filtro
