TweetMeme (6.x-1.3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Images
sl: Slike

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Category
sl: Kategorija

en: All
sl: Vsi

en: Header
sl: Glava

en: Location
sl: Mesto

en: Width
sl: Širina

en: Domain
sl: Domena

en: News
sl: Novice
