TweetMeme (6.x-1.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Category
sq: Kategoria

en: All
sq: Të gjitha

en: Header
sq: Titulli

en: Filter
sq: Filtri

en: Location
sq: Vendodhja
