TweetMeme (6.x-1.3) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Images
sv: Bilder

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Category
sv: Kategori

en: All
sv: Alla

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Filter
sv: Filtrera

en: Location
sv: Plats

en: Full view
sv: Fullständig vy

en: Width
sv: Bredd

en: Domain
sv: Domän

en: Filter by
sv: Filtrera på

en: Channel
sv: Kanal

en: Teasers
sv: Förhandstittar

en: Style
sv: Stil

en: Compact
sv: Kompakt
