TweetMeme (6.x-1.3) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Images
tr: Resimler

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Category
tr: Kategori

en: Number of items
tr: Öğe sayısı

en: All
tr: Tümü

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Location
tr: Konum

en: Full view
tr: Tam görünüm

en: Width
tr: Genişlik

en: Media
tr: Medya

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Filter by
tr: Filtrele:

en: Channel
tr: Kanal

en: Display Options
tr: Gösterim Seçenekleri

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Compact
tr: Sade
