TweetMeme (6.x-1.3) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Images
be: Малюнкі

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Category
be: Катэгорыя

en: All
be: Усе

en: Header
be: Загаловак

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Normal
be: Нармальны

en: Width
be: Шырыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Domain
be: Дамен

en: Compact
be: Кампактны
