TweetMeme (6.x-1.3) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Category
fr: Catégorie

en: Number of items
fr: Nombre d'éléments

en: All
fr: Tout

en: Header
fr: Entête

en: Filter
fr: Filtrer

en: Location
fr: Emplacement

en: Full view
fr: Vue complète

en: Width
fr: Largeur

en: Media
fr: Média

en: Domain
fr: Domaine

en: Filter by
fr: Filtrer par

en: Channel
fr: Canal

en: Teasers
fr: Accroches

en: Display Options
fr: Afficher les Options

en: News
fr: Nouvelles

en: Videos
fr: Vidéos
