TweetMeme (6.x-1.3) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Images
oc: Imatges

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Category
oc: Categoria

en: All
oc: Tot

en: Header
oc: Entèsta

en: Filter
oc: Filtrar

en: Location
oc: Emplaçament

en: Width
oc: Largor

en: Media
oc: Mèdia

en: Domain
oc: Domeni

en: Style
oc: Estil

en: News
oc: Novèlas

en: Border Color
oc: Color de bordadura
