TweetMeme (6.x-1.3) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Category
sk: Kategória

en: All
sk: Všetky

en: Header
sk: Hlavička

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Normal
sk: Normálny

en: Width
sk: Šírka

en: Media
sk: Médiá

en: Domain
sk: Doména

en: Filter by
sk: Filtrovať podľa

en: Teasers
sk: Upútavky

en: Style
sk: Štýl

en: News
sk: Novinky

en: Videos
sk: Videá
