TweetMeme (6.x-1.3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Images
th: รูปภาพ

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Category
th: หมวดหมู่

en: All
th: ทั้งหมด

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Media
th: สื่อ

en: Domain
th: โดเมน
