TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: RSS feed
am: አር ኤስ ኤስ መጋቢ

en: edit
am: አስተካክል
