TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: RSS feed
ast: Feed RSS

en: edit
ast: editar
