TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Откажи

en: RSS feed
bg: RSS канал

en: edit
bg: редактирай
