TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: RSS feed
bn: RSS ফীড

en: edit
bn: সম্পাদন
