TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: edit
bs: izmjeni
