TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llista

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: RSS feed
ca: Canal RSS

en: edit
ca: edita

en: Feed type
ca: Tipus de canal
