TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: RSS feed
cs: RSS zdroj

en: edit
cs: upravit

en: Feed type
cs: Typ zdroje
