TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: RSS feed
cy: Porthwr RSS

en: edit
cy: golygu

en: Feed type
cy: Math o borthwr
