TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: RSS feed
el: Ροή RSS

en: edit
el: επεξεργασία
