TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listigi

en: Cancel
eo: Nuligu

en: RSS feed
eo: RSS-fluo

en: edit
eo: redakti
