TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Katkesta

en: RSS feed
et: RSS-voog

en: edit
et: muuda
