TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: RSS feed
eu: RSS jarioa

en: edit
eu: editatu
