TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: RSS feed
fi: RSS-syöte

en: edit
fi: muokkaa

en: Feed type
fi: Syötteen tyyppi
