TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: RSS feed
gl: Canle RSS

en: edit
gl: editar
