TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: List
hi: सूची

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: RSS feed
hi: आर एस एस फीड

en: edit
hi: संपादन करें
